PicLab

iPhone ve iPad için Fotoğraf Düzenleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3.99$
  • Boyut 44.2 MB
  • Sürüm 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Roberto Nickson
iPad, iPhone ve iPod Touch akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz PicLab uygulaması ile fotoğraf stüdyonuzu sürekli yanınızda taşıyabileceksiniz.
iPad, iPhone ve iPod Touch akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz PicLab uygulaması ile fotoğraf stüdyonuzu sürekli yanınızda taşıyabileceksiniz.

Sade tasarlanmış arayüzü sayesinde oldukça kolay bir kullanıma sahip olan PicLab uygulaması ile fotoğraflarınızı muhteşem sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz. Uygulama sayesinde fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz her türlü düzenlemeyi yapabileceğiniz gibi ayrıca fotoğraflarınıza metinler ekleyebilir, ışık filtreleri uygulayabilir, çeşitli efektler ekleyebilir ve farklı doku modellerini kullanarak hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Uygulamada bulunan özel tipografi seçeneklerini kullanarak tüm dünyadan en yetenekli tasarımcıların yapmış oldukları ve özenle seçilmiş pek çok çerçeve efektini kullanabilir, fotoğraflarınızı kolay bir şekilde yeniden boyutlandırabilir, konumlandırabilir, donukluk, döndürme ve renk kontrolü gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca uygulamada bulunan katman tabanlı düzenleme özelliğini kullanarak fotoğraflarınız üzerinde karmaşık dokular oluşturabilir ve metin ya da resim katmanlarını ayrı ayrı seçerek düzenleyebileceğiniz gibi fotoğraflarınıza benzersiz ışık efektleri kazandırarak muhteşem geçişler kazandırabilirsiniz. 

PicLab ile düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları başta Instagram olmak üzere Twitter, Flickr, Facebook gibi sosyal ağ sitelerinde paylaşabilirsiniz.
PicLab indir